Developing Teachers 2020

18.06.2020

 

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz byl vytvořen pro učitele angličtiny, a to s jakýmkoli vzděláním nebo množstvím zkušeností. Obsah kurzu je zaměřen na zlepšení základních dovedností učitele a nácvik nejefektivnějších praktických postupů ve třídě, a tudíž je vhodný i pro učitele působící v rozličném prostředí, ať už učí děti nebo dospělé, ve velkých skupinách či individuálně.

Jaké jsou cíle?

Zamyslet se, jak si na tom stojíte jako učitel, a rozvinout vaše schopnosti a dovednosti dál. Naučit se nové postupy a metody a získat další praktické tipy pro výuku angličtiny.

Jaká je organizace kurzu?

Tento metodický kurz je postaven na specifických potřebách účastníků. Před každým kurzem rozesíláme dotazník, abychom se o účastnících dozvěděli více a abychom zjistili, co přesně potřebují. Doporučujeme, abyste si přinesli materiály, se kterými obvykle pracujete, abyste v nich mohli aplikovat vše, co se u nás naučíte.

Proč bych se měl/a na takový kurz přihlásit?

Jako učitelé jsme přesvědčeni, že učení je nezbytnou součástí života a že když se pro něco rozhodneme, měli bychom tuto činnost vykonávat naplno a co nejlépe, nebát se měnit, přizpůsobit a rozvíjet se dál.

 

Ceny

4 900,- / osoba
(6 900,- i s ubytováním na 5 nocí - platí pouze pro letní kurzy) 

Slevy

10% pro ty, kteří již absolvovali metodické nebo jazykové kurzy, a pro školitele z partnerských škol (Associate Schools)

5% při příjezdu a platbě do 4 týdnů před začátkem kurzu

 

Termíny konání akce

Stáhněte si dokument s daty a cenami v červenci a srpnu 2020.

Certifikáty 

Úspěšní absolventi kurzu obdrží na závěr Osvědčení o absolvování kurzu od ILC International House Brno.

Akreditace

Tento kurz je akreditován v systému dalšího vzdělávání pedagogický pracovníků  (MSMT 1323/2017-1-92).

Pro více informací kontaktujte prosím kancelář školy nebo přímo Mgr. Šárku Cox, zástupce akademického ředitele pro vzdělávání a profesní rozvoj lektorů, mobil 775 094 753, e-mail: sarka.cox@ilcbrno.cz.


Kurzy jsou podporovány ze strany Oxford University Press a Macmillan Education.

 

Více informací v letáku zde.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close