Přechod na online výuku - říjen 2020

 

Vážení rodiče a milí studenti,

 

vzhledem k současné zhoršující se situaci v České republice okolo onemocnění Covid-19 a dalšímu zpřísněnému opatření, které vláda vyhlásila, jsme se rozhodli dočasně přesunout Vaše kurzy na distanční výuku, tedy online. Tento přesun bude platit od pondělí 12. 10. až do odvolání, dokud nebudeme mít větší jistotu Vašeho bezpečí i našich lektorů - doufáme, že nařízení potrvá maximálně dva týdny, nicméně o návratu na prezenční výuku budete opět s předstihem informováni. 

 

Konkrétní data přesunů:

 

Od pondělí 12. 10.: všechny dospělé kurzy standardní, konverzační i přípravné ke zkouškám + pomaturitní studium + kurzy pro teenagery, přípravné zkoušky a konverzace

Od středy 14. 10.: všechny dětské kurzy vyučované ve středy a čtvrtky

Od pondělí  19. 10.: všechny dětské kurzy a přípravné kurzy ke zkouškám vyučované v pondělí a úterý (pro tyto kurzy se pondělí 12. 10. a úterý 13. 10. ruší – náhradní lekce proběhne v červnu, ve dnech 26. 10. a 27. 10. se kurzy KONAJÍ)

 

Nezapomeňte prosím, že ve středu 28. 10. je státní svátek a žádné kurzy neprobíhají.

 

Všechny lekce budou probíhat přes Zoom ve stejných dnech i časech, jako jste byli zvyklí při prezenční výuce. Více informací o tomto programu najdete na našem webu: https://www.ilcbrno.cz/cz/online-vyuka

 

Bylo skvělé zahájit školní rok opět prezenční výukou, oceňovali jste to jak vy, naši studenti, tak rodiče našich mladých studentů i naši učitelé. Prezenční výuka je - podle vašich ohlasů - více přínosná a efektivní než výuka prostřednictvím Internetu, navíc velmi oceňujete přímý kontakt s učitelem a ostatními studenty. My sdílíme stejný názor, prezenční výuka byla, je a bude základním způsobem výuky v naší škole.

Bohužel, vývoj epidemiologické situace není příznivý a lze očekávat, že v nejbližších týdnech se pravděpodobně bude ještě zhoršovat. I když stávající vládní nařízení výslovně nenařizují zákaz všech jazykových kurzů pro všechny věkové skupiny pořádaných jazykovými školami, považujeme za zodpovědné kompletně přejít na online výuku již nyní, samozřejmě jen na nezbytně dlouhou dobu.
 
Vzdělání je velmi důležité, ale ne za každou cenu na úkor zdraví našich studentů, rodičů a rodinných příslušníků, učitelů.
 
Doufáme, že tomuto našemu přístupu rozumíte a oceníte ho.
 
Těšíme se, až se zase budeme moci setkat osobně. Do té doby "zatím" jen prostřednictvím obrazovek počítačů :-)
 

V případě nejasností nebo technických problémů neváhejte kontaktovat kancelář školy na emailu info@ilcbrno.cz nebo telefonním čísle 736 726 302.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci a přejeme Vám pevné zdraví.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close