Pomaturitní studium

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

Během jednoletého denního studia angličtiny na naší škole se zlepšíte přibližně o dvě jazykové úrovně. Tým mladých lektorů z celého světa přichází s nejnovějšími trendy v anglickém jazyce. Výuka probíhá v přátelské a komunikativní atmosféře, která nepodporuje soutěž, ale naopak vzájemnou spolupráci a podporu.

____________________

 

Jednoleté pomaturitní studium je nejefektivnější a cenově nejvýhodnější formou studia – za vyučovací hodinu u nás zaplatíte jen 30 až 36 Kč.

Jednoleté denní intenzivní (pomaturitní) studium jazyků na jazykové škole ILC International House Brno je zařazeno ve vyhlášce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR č. 19/2014 Sb (č. j. MSMT-4039/2017-3).

V případě zahájení pomaturitního studia ve stejném roce, kdy jste složil(a) svou maturitní zkoušku, vám zůstává status studenta se všemi jeho sociálními výhodami (pojištění placené státem, slevy na dopravu, atd.).

Při včasném přihlášení a zaplacení kurzu ušetříte až 3000 Kč. Kurzovné lze platit ve splátkách.

 

DALŠÍ VÝHODY

zdarma vstupní konzultace a náslechová hodina - přijďte si studium nejdříve vyzkoušet a pak se rozhodněte

slevy

platba ve splátkách - rozložení kurzovného do dvou nebo tří splátek bez navýšení kurzovného, případně i možnost sjednání individuálního splátkového plánu

první učebnice (student book) zdarma - během studia jsou probrány dvě kompletní sady učebnic

vrácení kurzovného v případě přijetí na vysokou školu

knihovna pro studenty i lektory

wi-fi zdarma

 

UKÁZKOVÉ HODINY

Přijďte a zkuste si ukázkovou hodinu. Po jejím absolvování můžete využít možnosti konzultace svých představ a požadavků s našimi zkušenými lektory, vše zdarma!

 

Těšíme se na vás. V naší škole jsou dveře otevřené :-)

 

Chci se zapsat do kurzu.


Zavřít
Zavřít

Pošlete mi katalog kurzů

Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close