Pomaturitní studium

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

Během jednoletého denního studia angličtiny na naší škole se zlepšíte přibližně o dvě jazykové úrovně. Tým lektorů z celého světa přichází s nejnovějšími trendy v anglickém jazyce. Výuka probíhá v přátelské a komunikativní atmosféře, která nepodporuje soutěž, ale naopak vzájemnou spolupráci a podporu.

____________________

 

Jednoleté pomaturitní studium je nejefektivnější a cenově nejvýhodnější formou studia – za vyučovací hodinu u nás zaplatíte jen 38 až 42 Kč.

Jednoleté denní intenzivní (pomaturitní) studium jazyků na jazykové škole ILC International House Brno je zařazeno ve vyhlášce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR č. 19/2014 Sb., v aktuálním znění.

V případě zahájení pomaturitního studia ve stejném roce, kdy jste složil(a) svou maturitní zkoušku, vám zůstává status studenta se sociálními výhodami (pojištění placené státem, atd.).

 

Při včasném přihlášení a zaplacení kurzu ušetříte až 3000 Kč. Kurzovné lze platit ve splátkách.

 

DALŠÍ VÝHODY

  • zdarma vstupní konzultace a náslechová hodina - přijďte si studium nejdříve vyzkoušet a pak se rozhodněte
  • slevy
  • platba ve splátkách - rozložení kurzovného do dvou nebo tří splátek bez navýšení kurzovného, případně i možnost sjednání individuálního splátkového plánu
  • první učebnice (student book) zdarma (při platbě celého kurzovného)během studia jsou probrány dvě až tři kompletní sady učebnic
  • vrácení kurzovného v případě přijetí na vysokou školu
  • knihovna pro studenty i lektory
  • wi-fi zdarma

 

 

Zaměření a obsah studia

Intenzivní studium angličtiny se zaměřuje na všechny hlavní složky jazyka – komunikace, slovní zásoba, poslech a gramatika. Nespoléháme se na domácí přípravu, ale snažíme se o maximální praktické zkušenosti získané během výuky.

V hodinách se mluví pouze anglicky. Ve výuce se střídají učitelé z celého světa.

 

ROZSAH STUDIA

Výuka probíhá každý pracovní den od 9.30 do 12.45, s přestávkou 15 minut v 11.00-11.15.

 

VSTUPNÍ TEST A ROZŘAZENÍ

3-krokový rozřazovací systém završený osobní konzultací zaručuje umístění do skupiny, která co nejvíce odpovídá vaší úrovni, tempu a studijním záměrům. Netrváme na co největším naplnění kurzu studenty, ale na odpovídajícím složení skupiny, v níž studujete.

 GFX | onlinepretest.jpg

 

POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ

Ve skupině je 10 – 18 studentů. To nám umožňuje individuálně přistupovat k vašim potřebám a možnostem a maximálně rozvíjet vaše jazykové schopnosti.

 

METODY VÝUKY

Učíme komunikativní metodou, kdy centrem vyučovací hodiny je student, nikoliv pedagog. Z 80% je aktivita na vaší straně. Výklad lektora zabírá jen krátkou část hodiny, aby jste mohli nové znalosti procvičit co nejvíce v samotné výuce.

Používáme osvědčené britské učebnice (např. New English File, Ready for First/Advanced, Speak Out).

Vyučujeme v souladu se standardy Evropské unie a s mezinárodním jazykovým referenčním rámcem (CEFR).

 

VZDĚLÁNÍ LEKTORŮ

Zahraniční lektoři mají mezinárodní certifikát metodologie výuky CELTA, který je v současné době považován za nejlepší kvalifikaci pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Čeští lektoři mají univerzitní vzdělání – obor angličtina, mezinárodní certifikát CELTA nebo specializovaný kurz ELT Methodology pro komunikativní výuku angličtiny.

Ředitel pro studia (Director of Studies) provádí pravidelné hospitace u lektorů, každý týden pro ně organizuje pravidelné semináře a zabezpečuje jejich další vzdělávání.

 

HODNOCENÍ STUDIJNÍCH VÝSLEDKŮ

Pravidelně testujeme vaše pokroky ve všech oblastech studovaného jazyka – komunikaci, poslech, slovní zásobu a gramatiku. Máte tak dostatečný přehled o svém studiuNa základě výsledků a po ústní konzultaci individuálně upravujeme váš další studijní program. Tak zaručíme, že studium zvládnete jak nejlépe můžete.

 

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY CAMBRIDGE ENGLISH KET, PET, FCE, CAE

Jsme oficiální "Cambridge English Exam Preparation Centre".

Naši studenti mají velmi vysokou úspěšnost u zkoušek Cambridge English - dlouhodobý průměr se pohybuje nad 90%.

Máme ve svých řadách nejvíce přezkušujících lektorů u zkoušek Cambridge English ze všech brněnských jazykových škol.

  

 Ukázkové lekce

Všechny ukázkové lekce probíhají v naší jazykové škole ILC IH Brno na ulici Sukova 2 v Brně.
 
Během ukázkových lekcí vám představíme naše učitele a metody, které používáme ve výuce, a ukážeme vám, kde výuka jazykových kurzů probíhá.  
 
Přijďte, s námi se nebudete nudit!
 
 

Chcete-li navštívit ukázkovou lekci, napište nám prosím na info@ilcbrno.cz (nezapomeňte uvést své jméno, přibližnou jazykovou úroveň a základní kontaktní informace - telefon, e-mail).
 
Pro zjištění vaší jazykové úrovně je ideální vyplnit náš vstupní online test

Ukázkové lekce jsou určeny zájemcům o pomaturitní studium.
 
 

Reference studentů

"Jak mi pomaturitní studium v ILC IH Brno změnilo život? Ujasnit si, co bych chtěl. A výborný základ ke studiu na VŠ. Myslím, že to bylo dáno zejména unikátním vzdělávacím systémem, při kterém byl vždy potřebný čas věnovat se každému studentovi, jak potřeboval."

Radim Klimek (student VŠ)

 

"ILC je nejlepší jazyková škola, jakou jsem si v Brně mohla vybrat. Navštěvovala jsem roční pomaturitní studium, které mojí angličtině opravdu pomohlo. Díky tomuto roku jsem se dostala na vysokou školu, a to konkrétně na obor anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Škola nabízí opravdu špičkové lektory, kteří nejenže naučí, ale zároveň vytváří velice příjemné a přátelské prostředí. Angličtinu v ILC jsem si zamilovala natolik, že školu stále navštěvuji alespoň 1x týdně. Jazykové kurzy nabízené ILC bych opravdu doporučila svým nejbližším."

Nicol Ostřížová (studentka filosofické fakulty Masarykovy univerzity)

 

"Pracuji jako lektor manažerských dovedností a proto jsem na výběr kurzů a lektorů angličtiny náročná. Hledala jsem v Brně dobrou školu s AJ hodně dlouho. ILC IH Brno však předčilo moje očekávání. V mém kurzu angličtiny učí jen rodilí mluvčí, způsob výuky je inovativní. Lektoři střídají všechny výukové metody, zapojují nás do studia i formou hry a záleží jim na našem studijním pokroku. Vyhovuje mi i malá studijní skupina, kde vždy dostane prostor každý student. Lektoři i zázemí školy se nám věnují s nadstandardní a individuální péčí. Díky studiu v ILC IH již nyní nemám trému mluvit anglicky, přeložím si bez obtíží i odborné články a dokážu i daleko lépe vnímat cizojazyčné filmy. Nyní odjíždím na 1 měsíc do zahraničí, a zcela bez obav. Je mi 38 let a ILC je 1. škola v mém životě, do které se těším. Připadám si zde totiž jako součást “rodiny” a ne jen jako anonymní student."  

Soňa Staňková (lektorka manažerských dovedností) 

 
"S výukou jsem byla velmi spokojená. Naši lektoři byli rodilí mluvčí a bylo jim dobře rozumět. Vysvětlení gramatiky konečně dávalo smysl a člověk brzy zjistil, kde dříve dělal chyby. Celkově se mi výuka moc líbila a moc ráda se do Vaší školy zase vrátím. Určitě doporučuji školu úplným začátečníkům i těm, kteří mají nějaké znalosti, ale nejsou si jistí gramatikou, nebo nemají dostastečnou slovní zásobu." 
Klára Kachtíková (product manager)
 
"Nejvíc se mi líbila uvolněná a přátelská atmosféra a nekonveční přístup k výuce. Největší pozitiva - otevřenost, přátelství, profesionalita. Atmosféra ve škole je vždy přátelská, uvolněná. Lektoři jsou vám vždy při ruce, ochotni vše vysvětlit, jsou trpěliví, vyznají se. Co neví, dohledají. S výukou jsem byla velmi spokojena, to, jak je vedena výuka bylo super. 10/10 would attend again :D Známým jsem školu doporučovala už v průběhu roku a hodlám dál
doporučovat :)"
Eliška Mojzesová (student VŠ)
 
  
 

Termíny a ceny

 

Cena jednoletého denního pomaturitního studia angličtiny ve školním roce 2024/25 je 

33 990 Kč, s možností slev až do výše 3 000 Kč.

Kurzovné může být placeno ve dvou nebo třech splátkách bez navýšení.

Předčasným ukončením docházky ze strany studenta nezaniká povinnost doplatit zbývající kurzovné!
 

2 splátky

Kurzy PET, FCE, CAE

přihlášení do 30.6.

přihlášení do 31.7.

přihlášení od 1.8.

1. splátka (splatná do 30.6./31.7.)

     15 995 Kč

     16 495 Kč

     16 995 Kč

2. splátka (splatná do 31.1.)

    15 995 Kč

    16 495 Kč

    16 995 Kč

Celková cena:

   31 990 Kč

   32 990 Kč

   33 990 Kč

3 splátky

Kurzy PET, FCE, CAE

přihlášení do 30.6.

přihlášení do 31.7.

přihlášení od 1.8.

1. splátka (splatná do 30.6./31.7.)

      14 000 Kč

       15 000 Kč

      16 000 Kč

2. splátka (splatná do 31.12.)

       8 995 Kč

    8 995 Kč

      8 995 Kč

3. splátka (splatná do 31.3.)

       8 995 Kč

      8 995 Kč

      8 995 Kč

Celková cena:

   31 990 Kč

   32 990 Kč

   33 990 Kč

 

 

Chci se zapsat do kurzu.

  

 


Přehled jazykových kurzů

Kód kurzu
Frekvence
Dny a časy
Zimní semestr
Jarní semestr
Základní cena / semestr
Více informací
5 x 4 vyuč. hodiny týdně
pondělí—pátek,
9.30—12.45
02.09.2024 -
31.01.2025  
03.02.2025 -
27.06.2025  
16995 Kč
5 x 4 vyuč. hodiny týdně
pondělí—pátek,
9.30—12.45
02.09.2024 -
31.01.2025  
03.02.2025 -
27.06.2025  
16995 Kč
5 x 4 vyuč. hodiny týdně
pondělí—pátek,
9.30—12.45
02.09.2024 -
31.01.2025  
03.02.2025 -
27.06.2025  
16995 Kč
Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close