Individuální kurzy

Největší výhodou kurzu je časová flexibilita a velká efektivnost. 

Umožňuje rozvíjet vaše jazykové znalosti nejrychlejším a nejobsáhlejším způsobem. V krátké době vás také připravíme na různé konkrétní úkoly – např. na účast na mezinárodní konferenci, prezentaci produktu zahraničním klientům, konferenční hovor.

Individuální kurzy vám připravíme podle vašich přání. Při úvodní konzultaci s vámi stanovíme zaměření výuky a konkrétní cíle a také společně vybereme učební materiály.

 

____________________

 

 

ROZSAH STUDIA

Délku i rozsah studia si stanovíte sami podle vašich plánů a cílů. Vyučujeme od 7.30 do 20.00 v pracovních dnech.

 

METODY VÝUKY

Učíme komunikativní metodou, kdy centrem vyučovací hodiny je student, nikoliv pedagog. Z 80% je aktivita na vaší straně. Výklad lektora zabírá jen krátkou část hodiny, aby jste mohli nové znalosti procvičit co nejvíce v samotné výuce. Většinu hodiny jste nuceni hovořit daným jazykem.
 

HODNOCENÍ STUDIJNÍCH VÝSLEDKŮ

Pravidelně testujeme vaše pokroky ve všech oblastech studovaného jazyka – komunikace, poslech, slovní zásobu a gramatiku. Na základě výsledků a ústní konzultaci upravujeme váš další studijní program. Tak můžeme zaručit, že zvládnete jazyk ve všech jeho aspektech a dosáhnete stanovených cílů.

 

VZDĚLÁNÍ LEKTORŮ

Naši lektoři mají univerzitní jazykové vzdělání, mezinárodní certifikát CELTA nebo specializovaný kurz ELT Methodology pro komunikativní výuku angličtiny. Podle standardů IHWO lektory také školíme, pravidelně hodnotíme jejich pedagogický přístup a podporujeme jejich profesní vývoj, což je podmínka pro působení na naší škole. Všichni lektoři pracující v IHWO procházejí náročným výběrovým řízením a následně metodologickými kurzy pro výuku cizího jazyka. Pro naši školu je to záruka kvality zahraničních lektorů.

 

Pro bližší informace kontaktujte kancelář školy nebo přímo koordinátora firemní a individuální výuky, Igora Vránu, igor.vrana@ilcbrno.cz, telefon 732 213 860.


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close