Přihlášení ke studiu

VSTUPNÍ ROZŘAZOVACÍ TEST

Kvalitní všestranný vstupní test je základem pro správné zařazení studenta do kurzu. Roky praxe nás přesvědčily o jeho důležitosti a vlivu na úspěšné studium. Vstupní test je nezávazný a zdarma.

 

Vstupního rozřazovací test se skládá ze tří částí:

gramatika (písemné, možno i online – pouze od 15 let výše)

krátký samostatný písemný projev (prezenčně/online)

ústní interview (prezenčně/online)

 

Kvalitní komplexní vstupní test s následným vyhodnocením je základním kamenem úspěšného studia.

 

Prezenční forma vstupního testu (zahrnující test na gramatiku, písemný projev a ústní část) trvá obvykle 50 – 60 minut, v případě online testu na gramatiku trvají zbývající části testu cca 20-25 minut.

 

Děti a mládež do 15 let musí absolvovat vstupní test osobně ve škole.

 

Po ústní části vstupního testu – interview – následuje jeho celkové vyhodnocení a případné doporučení, který(é) kurzy z naší nabídky by byl vhodný(é).

 

V případě zájmu můžeme také nabídnout jazykovou konzultaci s ředitelem pro studia. Tato konzultace je zdarma, nezavazuje k zápisu do kurzu na naší škole.
Během ní se můžete poradit, jaká forma studia by byla pro Vás nejvhodnější s ohledem na Vaše záměry a cíle a také v jakém časovém horizontu je možné jich reálně dosáhnout. Nebo naopak, na jakou úroveň pokročilosti se můžete dostat v daném časovém období.

 

Zájemci, kteří v současné době jsou nebo nedávno (max. 3 měsíce) byli našimi studenty, vstupní test skládat nemusí. Tuto skutečnost je však potřeba uvést v přihlášce – stačí kód nebo úroveň kurzu, který navštěvovali/navštěvují.

 

DŮLEŽITÉ:
Při zapsání se do kurzů do konce června (resp. července) poskytujeme slevy za včasné přihlášení, proto neváhejte, absolvujte rozřazovací test a zapište se do kurzu, který Vám nejvíce vyhovuje.
Pokud nevíte, který kurz nyní zvolit, nevadí, není problém kurz později změnit, samozřejmě na stejné pokročilosti.

 

Online vstupní test (angličtina)

 

>>Termíny vstupních rozřazovacích testů<<

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close