International House World Organisation

International House World Organisation (IHWO) je největší a nejstarší síť jazykových škol s více jak 160 členy v přibližně 52 zemích světa, která si klade za cíl implementovat a dodržovat standardy vysoké kvality a inovativnosti v jazykovém vzdělávání.

 

 

IHWO byla založena v roce 1953 a centrálu má v Londýně.

 

Jazykové školy, které jsou členy IHWO, jsou nezávislé jak z hlediska vlastnictví, tak i řízení, ale dodržují stejné zásady a principy vedoucí k co možná nejvyšší kvalitě poskytovaných služeb. Pravidelně se podrobují přísným a důkladným inspekcím, které zaručují stejnou kvalitu poskytovaného zákaznického servisu všemi zapojenými školami na celém světě.
 
Angličtinu a mnoho dalších jazyků studuje ve školách sdružených v síti IH přes 100 000 studentů ročně.

International House World Organisation (IHWO) je jedna z největších a nejstarších světových organizací, věnující se výuce jazyků.

Kvalita je jádrem všeho, co děláme. Značky International House mohou používat pouze školy, které splňují naše výjimečné standardy kvality.

International House byl průkopníkem kurzů pro vzdělávání učitelů angličtiny jako cizího jazyka (English as a Foreign Language - EFL) a naše kurzy a střediska zůstávají jedním z nejvyhledávanějších v tomto oboru s výukou i v jiných jazycích.

Učitelé v IHWO tvoří také učebnice. Mnohé z učebnic, které dnes učitelé ve výuce používají, jsou napsány pedagogickými odborníky vyškolenými v International House. Patří mezi ně Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar a Fountain.

 

Klíčové oblasti IHWO:

Propagujeme naše členské školy studentům.

Poskytujeme školení učitelů.

Pořádáme akce k propagaci našich členských škol.

Stanovujeme průmyslové standardy v kvalitní výuce jazyků.

 

 

 

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close