Co o nás říkají naši studenti

GFX | Feedback.jpg

 

"ILC je nejlepší jazyková škola, jakou jsem si v Brně mohla vybrat. Navštěvovala jsem roční pomaturitní studium, které mojí angličtině opravdu pomohlo. Díky tomuto roku jsem se dostala na vysokou školu, a to konkrétně na obor anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Škola nabízí opravdu špičkové lektory, kteří nejenže naučí, ale zároveň vytváří velice příjemné a přátelské prostředí. Angličtinu v ILC jsem si zamilovala natolik, že školu stále navštěvuji alespoň 1x týdně. Jazykové kurzy nabízené ILC bych opravdu doporučila svým nejbližším."

NICOL OSTŘÍŽOVÁ, studentka filosofické fakulty Masarykovy univerzity 

 

"Třítýdenní intenzivní jazykový kurz od společnosti ILC International House Brno mě připravil na náročná obchodní jednání v anglickém jazyce. Díky individuálnímu přístupu lektorů a jejich znalostem souvisejících reálií jsem uspěl. Velmi jsem ocenil možnost sestavit si výukový program flexibilně podle mých časových možností. Děkuji!"

BORIS URBÁNEK, GEOtest, a.s.  

 

"Pracuji jako lektor manažerských dovedností a proto jsem na výběr kurzů a lektorů angličtiny náročná. Hledala jsem v Brně dobrou školu s AJ hodně dlouho. ILC IH Brno však předčilo moje očekávání. V mém kurzu angličtiny učí jen rodilí mluvčí, způsob výuky je inovativní. Lektoři střídají všechny výukové metody, zapojují nás do studia i formou hry a záleží jim na našem studijním pokroku. Vyhovuje mi i malá studijní skupina, kde vždy dostane prostor každý student. Lektoři i zázemí školy se nám věnují s nadstandardní a individuální péčí. Díky studiu v ILC IH již nyní nemám trému mluvit anglicky, přeložím si bez obtíží i odborné články a dokážu i daleko lépe vnímat cizojazyčné filmy. Nyní odjíždím na 1 měsíc do zahraničí, a zcela bez obav. Je mi 38 let a ILC je 1. škola v mém životě, do které se těším. Připadám si zde totiž jako součást “rodiny” a ne jen jako anonymní student."
SOŇA STAŇKOVÁ, lektorka manažerských dovedností

 

"Jelikož se chci neustále vzdělávat, hledala jsem jazykovou školu, která by splňovala má krtiéria, a jsem velice ráda, že jsem narazila právě na jazykovou školu ILC IH brno. Za 2 roky mě připravila na zkoušky CAE, které jsem bez problémů zvládla, lekce byly velice příjemné, lektořio vždy svědomitě připraveni, pokud bylo potřeba něco dovysvětlit - nebyl nikdy problém. Takže můžu jedině doporučit."

Nela Matušková (IT, IBM GDC) - Brno, 28.8.2017
 
 
"1) Skvělý přístup lektorů - Ilya a Phil
2) skvělá příprava na Academic IELTS
3) motivační atmosféra"
Ondřej Volný (lektor) - Brno, 18.6.2017
 
 
"S výukou jsem byla velmi spokojená. Naši lektoři byli rodilí mluvčí a bylo jim dobře rozumět. Vysvětlení gramatiky konečně dávalo smysl a člověk brzy zjistil, kde dříve dělal chyby. Celkově se mi výuka moc líbila a moc ráda se do Vaší školy zase vrátím. Určitě doporučuji školu úplným začátečníkům i těm, kteří mají nějaké znalosti, ale nejsou si jistí gramatikou, nebo nemají dostastečnou slovní zásobu."
Klára Kachtíková (product manager) - 16.6.2017
 
 
"Pozitivní atmosféra a přátelský přístup vyučujícího i studentů, jsem velmi spokojen."
Martin Čermák (manager, Ryby-Rybky-Rybičky s.r.o.) - Brno, 16.6.2017
 
 
"Nadšení studenti angličtiny, pokud opravdu stojíte o velký pokrok v angličtině na odborné úrovni, ILC je tou správnou volbou v Brně. Žila jsem v zahraničí a studovala jazyk v Cambridge, ale tahle škola v Brně je bezkonkurenční. Byla to má první jazykovka v Brně, dokáží vám zlepšit úroveň angličtiny pouhým docházením do školy a samozřejmě pokud se učíte doma, výsledky budou skvělé. Mají úžasně propracovaný systém jak dovést k požadované zkoušce. Je důležité vědět, komu dáváte své peníze. PARK a Kotlářská pro mě byly velkým zklamáním a v Parku nám ještě namlouvali, že když není pokrok, neučíme se, za rok intensive attendance bylo zlepšení o 3%."
Jana Habanová (kadeřnice, OSVČ) - Brno, 9.8.2016
 
 
"Assessment of the Year Course at ILC BRNO: The best thing about this course is that it is a big difference. If you attend this course, you will definitely improve your English, especially thinking in other language. Teachers in this course provide you perfect inside into the language and show you that there is no border to "learn" new things quickly and almost effortlessly. The thing I appreciate the most is that teachers´ attitude was always friendly, with passion to teach you and let understand English naturally. Moreover, you are likely to fall in love with English as I did. To highlight main advantages: The atmosphere was loosened all the time, topics varied a lot - do not afraid of boredom, teachers were willing to help you with any task, natural learning without stress situations was on daily basis."
Tomáš Chalupa (student VŠ) - 29.6.2016
 
 
"Nejvíc se mi líbila uvolněná a přátelská atmosféra a nekonveční přístup k výuce. Největší pozitiva - otevřenost, přátelství, profesionalita. Atmosféra ve škole je vždy přátelská, uvolněná. Lektoři jsou vám vždy při ruce, ochotni vše vysvětlit, jsou trpěliví, vyznají se. Co neví, dohledají. S výukou jsem byla velmi spokojena, to, jak je vedena výuka bylo super. 10/10 would attend again :D Známým jsem školu doporučovala už v průběhu roku a hodlám dál doporučovat :)"
Eliška Mojzesová (student VŠ) - Vážany nad Litavou, 28.6.2016
 
 
"Moc se mi líbila neformální atmosféra a přátelský přístup učitelů. Všichni učitelé byli velice kvalitníé, používali efektivní metody vzdělávání a byli otevření i požadavkům studentů. S výukou jsem byla maximálně spokojená. ILC doporučuji všem, kteří se chtějí opravdu posunout a zlepšit svoji angličtinu."
Radka Matyášová (student VŠ, 17.6.2016)
 
 
"Enthusiasm of the teachers and preparation, great!"
Mariana - Brno, 17.6.2016

 

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close