Co o nás říkají naši studenti

POMATURITNÍ STUDIUM
ILC je nejlepší jazyková škola, jakou jsem si v Brně mohla vybrat. Navštěvovala jsem roční pomaturitní studium, které mojí angličtině opravdu pomohlo. Díky tomuto roku jsem se dostala na vysokou školu, a to konkrétně na obor anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Škola nabízí opravdu špičkové lektory, kteří nejenže naučí, ale zároveň vytváří velice příjemné a přátelské prostředí. Angličtinu v ILC jsem si zamilovala natolik, že školu stále navštěvuji alespoň 1x týdně. Jazykové kurzy nabízené ILC bych opravdu doporučila svým nejbližším.

NICOL OSTŘÍŽOVÁ, studentka filosofické fakulty Masarykovy univerzity 

 

KURZY PRO FIRMY - ANGLIČTINA
Třítýdenní intenzivní jazykový kurz od společnosti ILC International House Brno mě připravil na náročná obchodní jednání v anglickém jazyce. Díky individuálnímu přístupu lektorů a jejich znalostem souvisejících reálií jsem uspěl. Velmi jsem ocenil možnost sestavit si výukový program flexibilně podle mých časových možností. Děkuji!

BORIS URBÁNEK, GEOtest, a.s.  

 

KURZY PRO DOSPĚLÉ - ANGLIČTINA
Pracuji jako lektor manažerských dovedností a proto jsem na výběr kurzů a lektorů angličtiny náročná. Hledala jsem v Brně dobrou školu s AJ hodně dlouho. ILC IH Brno však předčilo moje očekávání. V mém kurzu angličtiny učí jen rodilí mluvčí, způsob výuky je inovativní. Lektoři střídají všechny výukové metody, zapojují nás do studia i formou hry a záleží jim na našem studijním pokroku. Vyhovuje mi i malá studijní skupina, kde vždy dostane prostor každý student. Lektoři i zázemí školy se nám věnují s nadstandardní a individuální péčí. Díky studiu v ILC IH již nyní nemám trému mluvit anglicky, přeložím si bez obtíží i odborné články a dokážu i daleko lépe vnímat cizojazyčné filmy. Nyní odjíždím na 1 měsíc do zahraničí, a zcela bez obav. Je mi 38 let a ILC je 1. škola v mém životě, do které se těším. Připadám si zde totiž jako součást “rodiny” a ne jen jako anonymní student.
SOŇA STAŇKOVÁ, lektorka manažerských dovedností

 

Zavřít
Zavřít

Pošlete mi katalog kurzů

Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close