Dětské zkoušky

Young Learners English Test (YLE)

Výuka angličtiny pro děti by měla být hrou a inspirací. Každý rodič ovšem také vidí, že čím větší jsou pokroky jeho dítěte ve výuce, tím větší je i jeho sebedůvěra ve využití tohoto jazyka. Cambridge Young Learners English Tests je skvělý způsob, jak dětem ukázat, co všechno už dokážou, a tím je povzbudit k dalšímu studiu.
 
Výuka cizího jazyka přináší dítěti mnohé výhody. Patří k nim i kladné zkušenosti z prvního styku s jazykovými testy. Tyto zkušenosti umocňují víru dítěte ve vlastní síly a tím podporují jeho budoucí úspěchy ve vzdělávání.
 
Statisíce dětí na celém světě skládají zkoušky Cambridge Young Learners English Tests. Vaše dítě se může stát jedním z nich a Vy jako rodiče budete hrdí, že získalo certifikát Cambridge YLE uznávaný v mnoha zemích, který potvrzuje znalost angličtiny.

Cambridge Young Learners English Tests jsou vytvořeny pro děti mezi 7 - 12 lety. Každé dítě, které skládá test YLE, dostává certifikát. Z každé ze tří částí testu - poslechu, psaní a čtení, mluveného projevu - je možné získat maximálně 5 bodů, dohromady tedy 15. Výsledek zřetelně ukazuje, jaké pokroky dítě ve výuce jazyka udělalo.

 

ÚROVNĚ NÁROČNOSTI

Testy YLE byly koncipované tak, že děti začínají výukou jednoduchých slov a pojmů na úrovni Starters a na dalších úrovních Movers a Flyers poznávají stále víc vyvinuté, složitější jazykové struktury:

Starters - na úrovni začátečník

Základní úroveň zkoušek pro děti od 7 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny.

Movers - na úrovni A1

Druhá úroveň zkoušek pro děti je vhodná pro děti mezi 8 a 11 lety, které za sebou mají asi 175 hodin jazykové výuky.

Flyers - na úrovni A2

Třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let, které završily zhruba 250 hodin jazykových studií. Je srovnatelná s úrovní zkoušek Cambridge Key English Test (KET) a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé.

 

ZKOUŠKA YLE SE SKLÁDÁ ZE 3 ČÁSTÍ (tzv. Papers)

Čtení a psaní (Reading and Writing)

Poslech (Listening)

Mluvený projev (Speaking)

 
V případě zájmu o přípravu k těmto zkouškám kontaktujte prosím kancelář školy.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close