Reference studentů

NICOL OSTŘÍŽOVÁ, studentka filosofické fakulty Masarykovy univerzity - POMATURITNÍ STUDIUM

ILC je nejlepší jazyková škola, jakou jsem si v Brně mohla vybrat. Navštěvovala jsem roční pomaturitní studium, které mojí angličtině opravdu pomohlo. Díky tomuto roku jsem se dostala na vysokou školu, a to konkrétně na obor anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Škola nabízí opravdu špičkové lektory, kteří nejenže naučí, ale zároveň vytváří velice příjemné a přátelské prostředí. Angličtinu v ILC jsem si zamilovala natolik, že školu stále navštěvuji alespoň 1x týdně. Jazykové kurzy nabízené ILC bych opravdu doporučila svým nejbližším.

 

BORIS URBÁNEK, GEOtest, a.s. - KURZY PRO FIRMY - ANGLIČTINA

Třítýdenní intenzivní jazykový kurz od společnosti ILC International House Brno mě připravil na náročná obchodní jednání v anglickém jazyce. Díky individuálnímu přístupu lektorů a jejich znalostem souvisejících reálií jsem uspěl. Velmi jsem ocenil možnost sestavit si výukový program flexibilně podle mých časových možností. Děkuji!

 

SOŇA STAŇKOVÁ, lektorka manažerských dovedností - KURZY PRO DOSPĚLÉ - ANGLIČTINA

Pracuji jako lektor manažerských dovedností a proto jsem na výběr kurzů a lektorů angličtiny náročná. Hledala jsem v Brně dobrou školu s AJ hodně dlouho. ILC IH Brno však předčilo moje očekávání. V mém kurzu angličtiny učí jen rodilí mluvčí, způsob výuky je inovativní. Lektoři střídají všechny výukové metody, zapojují nás do studia i formou hry a záleží jim na našem studijním pokroku. Vyhovuje mi i malá studijní skupina, kde vždy dostane prostor každý student. Lektoři i zázemí školy se nám věnují s nadstandardní a individuální péčí. Díky studiu v ILC IH již nyní nemám trému mluvit anglicky, přeložím si bez obtíží i odborné články a dokážu i daleko lépe vnímat cizojazyčné filmy. Nyní odjíždím na 1 měsíc do zahraničí, a zcela bez obav. Je mi 38 let a ILC je 1. škola v mém životě, do které se těším. Připadám si zde totiž jako součást “rodiny” a ne jen jako anonymní student.


Zavřít
Zavřít

Pošlete mi katalog kurzů

Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close