Reference studentů

"Jak mi pomaturitní studium v ILC IH Brno změnilo život? Ujasnit si, co bych chtěl. A výborný základ ke studiu na VŠ. Myslím, že to bylo dáno zejména unikátním vzdělávacím systémem, při kterém byl vždy potřebný čas věnovat se každému studentovi, jak potřeboval."

Radim Klimek (student VŠ)

 

"ILC je nejlepší jazyková škola, jakou jsem si v Brně mohla vybrat. Navštěvovala jsem roční pomaturitní studium, které mojí angličtině opravdu pomohlo. Díky tomuto roku jsem se dostala na vysokou školu, a to konkrétně na obor anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Škola nabízí opravdu špičkové lektory, kteří nejenže naučí, ale zároveň vytváří velice příjemné a přátelské prostředí. Angličtinu v ILC jsem si zamilovala natolik, že školu stále navštěvuji alespoň 1x týdně. Jazykové kurzy nabízené ILC bych opravdu doporučila svým nejbližším."

Nicol Ostřížová (studentka filosofické fakulty Masarykovy univerzity) 

 
 
"S výukou jsem byla velmi spokojená. Naši lektoři byli rodilí mluvčí a bylo jim dobře rozumět. Vysvětlení gramatiky konečně dávalo smysl a člověk brzy zjistil, kde dříve dělal chyby. Celkově se mi výuka moc líbila a moc ráda se do Vaší školy zase vrátím. Určitě doporučuji školu úplným začátečníkům i těm, kteří mají nějaké znalosti, ale nejsou si jistí gramatikou, nebo nemají dostastečnou slovní zásobu."
 
Klára Kachtíková (product manager)
 
 
"Nadšení studenti angličtiny, pokud opravdu stojíte o velký pokrok v angličtině na odborné úrovni, ILC je tou správnou volbou v Brně. Žila jsem v zahraničí a studovala jazyk v Cambridge, ale tahle škola v Brně je bezkonkurenční. Byla to má první jazykovka v Brně, dokáží vám zlepšit úroveň angličtiny pouhým docházením do školy a samozřejmě pokud se učíte doma, výsledky budou skvělé. Mají úžasně propracovaný systém jak dovést k požadované zkoušce. Je důležité vědět, komu dáváte své peníze. PARK a Kotlářská pro mě byly velkým zklamáním a v Parku nám ještě namlouvali, že když není pokrok, neučíme se, za rok intensive attendance bylo zlepšení o 3%."
 
Jana Habanová (kadeřnice, OSVČ)
 
 
 
"Nejvíc se mi líbila uvolněná a přátelská atmosféra a nekonveční přístup k výuce. Největší pozitiva - otevřenost, přátelství, profesionalita. Atmosféra ve škole je vždy přátelská, uvolněná. Lektoři jsou vám vždy při ruce, ochotni vše vysvětlit, jsou trpěliví, vyznají se. Co neví, dohledají. S výukou jsem byla velmi spokojena, to, jak je vedena výuka bylo super. 10/10 would attend again :D Známým jsem školu doporučovala už v průběhu roku a hodlám dál doporučovat :)"
 
Eliška Mojzesová (student VŠ)
 
 

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close