Developing teachers

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz byl vytvořen pro učitele angličtiny, a to s jakýmkoli vzděláním nebo množstvím zkušeností. Obsah kurzu je zaměřen na zlepšení základních dovedností učitele a nácvik nejefektivnějších praktických postupů ve třídě, a tudíž je vhodný i pro učitele působící v rozličném prostředí, ať už učí děti nebo dospělé, ve velkých skupinách či individuálně.

Jaké jsou cíle?

Zamyslet se, jak si na tom stojíte jako učitel, a rozvinout vaše schopnosti a dovednosti dál. Naučit se nové postupy a metody a získat další praktické tipy pro výuku angličtiny.

Jaká je organizace kurzu?

Tento metodický kurz je postaven na specifických potřebách účastníků. Před každým kurzem rozesíláme dotazník, abychom se o účastnících dozvěděli více a abychom zjistili, co přesně potřebují. Doporučujeme, abyste si přinesli materiály, se kterými obvykle pracujete, abyste v nich mohli aplikovat vše, co se u nás naučíte.

Proč bych se měl/a na takový kurz přihlásit?

Jako učitelé jsme přesvědčeni, že učení je nezbytnou součástí života a že když se pro něco rozhodneme, měli bychom tuto činnost vykonávat naplno a co nejlépe, nebát se měnit, přizpůsobit a rozvíjet se dál.

Cena

4 900,- / osoba
 
 

“‘Kurz metodiky pro učitele anglického jazyka’ was led by experienced, knowledgeable, and supportive teachers. There was a different teacher with a different topic every day. The course was student-centered and fun: full of games, role-plays, dialogues, work in groups, etc. I learned a lot and enjoyed the hands-on approach! I definitely recommend this ILC summer treat to all teachers!” Petra Leonard, 2020

 

                                        

 

 “I decided to attend the course last summer as I know the teacher trainers at ILC Brno have practical and useful ideas to share. During the course, I learnt techniques and activities to engage young learners, tips for teaching grammar and many other things. I use lots of these ideas in my lessons today.” Holly Edgoose, 2020

Termíny konání akce

11. 7. - 15. 7. 2022, 9.00 - 14.30

8. 8. - 12. 8. 2022, 9.00 - 14.30

Certifikáty 

Úspěšní absolventi kurzu obdrží na závěr Osvědčení o absolvování kurzu od ILC International House Brno.

Akreditace

Tento kurz je akreditován v systému dalšího vzdělávání pedagogický pracovníků  (MSMT 1323/2017-1-92).

Pro více informací kontaktujte prosím kancelář školy nebo přímo Mgr. Šárku Cox, ředitelku vzdělávacích kurzů pro lektory, mobil 775 094 753, e-mail: sarka.cox@ilcbrno.cz.


Kurzy jsou podporovány ze strany Oxford University Press a Macmillan Education.


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close