Developing teachers

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz byl vytvořen pro učitele angličtiny, a to s jakýmkoli vzděláním nebo množstvím zkušeností. Obsah kurzu je zaměřen na zlepšení základních dovedností učitele a nácvik nejefektivnějších praktických postupů ve třídě, a tudíž je vhodný i pro učitele působící v rozličném prostředí, ať už učí děti nebo dospělé, ve velkých skupinách či individuálně.

Jaké jsou cíle?

Zamyslet se, jak si na tom stojíte jako učitel, a rozvinout vaše schopnosti a dovednosti dál. Naučit se nové postupy a metody a získat další praktické tipy pro výuku angličtiny.

Jaká je organizace kurzu?

Tento metodický kurz je postaven na specifických potřebách účastníků. Před každým kurzem rozesíláme dotazník, abychom se o účastnících dozvěděli více a abychom zjistili, co přesně potřebují. Doporučujeme, abyste si přinesli materiály, se kterými obvykle pracujete, abyste v nich mohli aplikovat vše, co se u nás naučíte.

Proč bych se měl/a na takový kurz přihlásit?

Jako učitelé jsme přesvědčeni, že učení je nezbytnou součástí života a že když se pro něco rozhodneme, měli bychom tuto činnost vykonávat naplno a co nejlépe, nebát se měnit, přizpůsobit a rozvíjet se dál.

Ceny

4 900,- / osoba
(6 900,- i s ubytováním na 5 nocí - platí pouze pro letní kurzy) 
 
Slevy
  • 10% pro ty, kteří již absolvovali metodické nebo jazykové kurzy, a pro školitele z partnerských škol (Associate Schools)
  • 5% při příjezdu a platbě do 4 týdnů před začátkem kurzu

 

“‘Kurz metodiky pro učitele anglického jazyka’ was led by experienced, knowledgeable, and supportive teachers. There was a different teacher with a different topic every day. The course was student-centered and fun: full of games, role-plays, dialogues, work in groups, etc. I learned a lot and enjoyed the hands-on approach! I definitely recommend this ILC summer treat to all teachers!” Petra Leonard, 2020

 

                                        

 

 “I decided to attend the course last summer as I know the teacher trainers at ILC Brno have practical and useful ideas to share. During the course, I learnt techniques and activities to engage young learners, tips for teaching grammar and many other things. I use lots of these ideas in my lessons today.” Holly Edgoose, 2020

Termíny konání akce

Kurzy proběhnou během letních prázdnin 2021 dle zájmu klientů.

Certifikáty 

Úspěšní absolventi kurzu obdrží na závěr Osvědčení o absolvování kurzu od ILC International House Brno.

Akreditace

Tento kurz je akreditován v systému dalšího vzdělávání pedagogický pracovníků  (MSMT 1323/2017-1-92).

Pro více informací kontaktujte prosím kancelář školy nebo přímo Mgr. Šárku Cox, zástupce akademického ředitele pro vzdělávání a profesní rozvoj lektorů, mobil 775 094 753, e-mail: sarka.cox@ilcbrno.cz.


Kurzy jsou podporovány ze strany Oxford University Press a Macmillan Education.


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close