Developing teachers

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz byl vytvořen pro učitele angličtiny, a to s jakýmkoli vzděláním nebo množstvím zkušeností. Obsah kurzu je zaměřen na zlepšení základních dovedností učitele a nácvik nejefektivnějších praktických postupů ve třídě, a tudíž je vhodný i pro učitele působící v rozličném prostředí, ať už učí děti nebo dospělé, ve velkých skupinách či individuálně.

Jaké jsou cíle?

Zamyslet se, jak si na tom stojíte jako učitel, a rozvinout vaše schopnosti a dovednosti dál. Naučit se nové postupy a metody a získat další praktické tipy pro výuku angličtiny.

Jaká je organizace kurzu?

Kurz metodiky pro učitele je rozdělen do 4 částí (modulů) - Setting Off, Breaking Through, Moving On a Rising Up. Tento přístup zaručuje, že ať je vaše výchozí situace jakákoli, najdeme kurz, který je vhodný právě pro vás. Kurz je navíc vypracován takovým způsobem, že je možné ho přizpůsobit specifickým potřebám účastníků. Z toho důvodu posíláme před každým kurzem dotazník, abychom se o účastnících dozvěděli víc a abychom zjistili, co přesně potřebují.

Proč bych se měl/a na takový kurz přihlásit?

Jako učitelé jsme přesvědčeni, že učení je nezbytnou součástí života a že když se pro něco rozhodneme, měli bychom tuto činnost vykonávat naplno a co nejlépe, nebát se měnit, přizpůsobit a rozvíjet se dál.

Kurzy

Setting Off...

...je ideální jak pro čerstvě vystudované učitele, kteří chtějí získat dodatečné vzdělání ohledně výuky jazyků, tak pro ty, kteří si chtějí oživit znalost postupů výuky a získat další nápady do hodin.

Breaking Through...

...staví na základech a postupech první části a pomáhá učitelům rozvinout znalosti, které mají o nejúčinnějších metodách výuky. Nabízí další nápady a postupy, tak aby výuka byla skutečně živá a maximálně efektivní.

Moving On...

… je výzvou pro učitele, aby skutečně vylétli z hnízda a zjistili, jak naplno využít, rozvinout a vytvořit učební materiál, jak naplánovat skvělou hodinu, která studenty naplno zaujme. Zamyslíme se nad tím, jak v současné době vaše hodiny probíhají a posuneme hranice vašeho očekávání v tom, čeho můžete vy a vaši studenti dosáhnout.

Rising Up...

... is designed for experienced teachers with a wealth of language learning experience who are looking for ways to improve and develop. We will focus on students, their progress, motivation and preferences, and how we, as teachers, can always help them fulfill their goals and move them further.

Ceny

4 900,- / osoba
(6 900,- i s ubytováním na 5 nocí - platí pouze pro letní kurzy) 

Slevy

10% pro ty, kteří již absolvovali metodické nebo jazykové kurzy

10% pro školitele partnerské školy

5% při příjezdu a platbě do 4 týdnů před začátkem kurzu

(Slevy lze kombinovat maximálně do výše 15%).

Termíny konání akce

Stáhněte si dokument s daty a cenami v červenci a srpnu 2019.

Certifikáty 

Úspěšní absolventi kurzu obdrží na závěr Osvědčení o absolvování kurzu od ILC International House Brno.

Akreditace

Tento kurz je akreditován v systému dalšího vzdělávání pedagogický pracovníků  (MSMT 1323/2017-1-92).

Pro více informací kontaktujte prosím kancelář školy nebo přímo Mgr. Šárku Cox, zástupce akademického ředitele pro vzdělávání a profesní rozvoj lektorů, mobil 775 094 753, e-mail: sarka.cox@ilcbrno.cz.


Kurzy jsou podporovány ze strany Oxford University Press a Macmillan Education.


Zavřít
Zavřít

Pošlete mi katalog kurzů

Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close