ONLINE VÝUKA

Jelikož se snažíme poskytovat kvalitní jazykové lekce pro studenty všech věkových skupin a ve všech typech tříd, od mladých studentů, po zkoušky pro teenagery, od konverzace po individuální lekce.

V případě vzniku situace, která vyžaduje přechod na online výuku (např. nařízení vlády), garantujeme automatický přechod na online výuku. V takovém případě pak o žádné lekce nepřicházíte.

 

V naší online výuce používáme tři prvky:

  • Samostudium - materiály nebo cvičení z učebnic budou zveřejněnovány v našem systému MyCat v dostatečném předstihu před vaší lekcí. V závislosti na kurzu může být materiál pro samostudium určen k domácím úkolům nebo jako součást vyučování (stejně jako jste zvyklí i z klasické výuky) 
  • Živý chat s učitelem - po celou dobu lekce bude učitel k dispozici online, obvykle prostřednictvím Zoomu, abyste s ním mohli chatovat a klást otázky. V chatech mohou být i menší skupiny nebo celá třída.
  • Face-to-face - situace, kdy studenti využívají webkameru a mikrofon a společně pracují jako třída nebo ve dvojicích a menších skupinách (známé jako breakoutové místnosti).

 

Každá třída bude mít jinou rovnováhu v těchto třech oblastech. Přesto se ale ILC IH Brno nadále drží svých základních zásad ve výuce, abychom vám mohli lekce angličtiny i nadále kvalitně poskytovat i v online prostředí. 

 

Jak se přihlásit k online lekci?

Všechny informace k Vašim kurzům naleznete v našem systému MyCat. V případě potíží s přihlášením do systému kontaktuje kancelář školy na emailu info@ilcbrno.cz.

Po přihlášení se Vám ve Vaší kartě zobrazí všechny aktuálně studované kurzy. Do konkrétního kurzu se dostanete kliknutím na lupu.

 

 

V každém kurzu je rozpis jednotlivých lekcí s konkrétním datem, kdy se lekce koná. U každé této lekce najdete vždy bližší informace o učivu a samotné výuce. Opět každou lekci otevřete pomocí lupy.

Lektoři zavčas do každé lekce vloží odkaz na online lekci. Pomocí tohoto odkazu se dostanete na online nástroj Zoom.

 

 

Zkopírujte tento odkaz a vložte do prohlížeče.

Načte se Vám stránka, ze které se začne stahovat soubor s příponou .exe. V případě, že se tak automaticky nestane, klikněte na download here.

 

 

Otevřte soubor, který se Vám stáhl do počítače. Všechny online kurzy běží v časech klasických prezenčních kurzů. Pokud tedy běžně navštěvujete konverzační kurz v pondělí od 16:30, připojte se k této lekci otevřením souboru v pondělí v 16:30. Dříve se do lekce nedostanete.

Následně se Vám otevře okno k připojení se do online lekce. Vložte své jméno.

 

 

Dále Vám v nastavení aplikace Zoom může pomoct také náš lektor Eoin :)

 

 

V případě nejasností kontaktujte kancelář školy.

 

Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close