Příprava ke zkouškám

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

Patříme k nejúspěšnějším jazykovým školám v Brně v přípravě ke zkouškám. Úspěšnost našich studentů je stabilně nad 90 %. Při neúspěšném složení zkoušky vám uhradíme 50% ceny opravné zkoušky – podmínkou je řádná docházka, úspěšné složení průběžných testů a doporučení školy absolvovat zkoušku.

 

____________________

 

PŘIPRAVÍME VÁS K ÚSPĚŠNÉMU SLOŽENÍ TĚCHTO ZKOUŠEK:

mezinárodní zkoušky z všeobecné angličtiny The Cambridge English – KET, PET, FCE, CAE, CPE

mezinárodní zkoušky z obchodní angličtiny The Cambridge BEC

mezinárodní zkoušky IELTS

 

Cambridge zkoušky jsou mezinárodně uznávané a mají časově neomezenou platnost, tj. nemusí se po určité době znovu opakovat. Tyto zkoušky jsou velmi dobrým základem pro případné další studium a zcela nezbytné pro případnou zahraniční profesní kariéru. 

 

ILC International House Brno má ve svých řadách nejvíce mezinárodně školených examinátorů pro Cambridge zkoušky ve všech úrovních a ze všech jazykových škol v Brně. Příprava na Cambridge zkoušky probíha podle učebnic speciálně určených pro přípravu na tyto zkoušky. Studenti dostávají také doplňkové materiály na zpestření hodin, rozšíření učiva a nebo na samostudium. V rámci kurzů jsou zkoušky "nanečisto" zpravidla dvakrát- v únoru a v květnu (nebo před složením zkoušky samotné). 

 

REGISTRACE

Registraci ke zkouškám zajišťuje jazyková škola ILC International House Brno, v jejíchž učebnách můžou také ústní zkoušky i probíhat.

 

Cena zkoušky NENÍ zahrnuta v ceně kurzu.

 


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close