Denní intenzivní studium angličtiny

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

Jednoleté denní intenzivní studium angličtiny je určeno především pro zájemce, kteří chtějí v relativně krátké době významným způsobem zlepšit úroveň své angličtiny. Tým zahraničních a českých lektorů studentům přinese kontakt se současnými trendy anglického jazyka a také generační porozumění. Výuka probíhá v přátelské, komunikativní atmosféře, která nepodporuje konkurenci nebo soutěžení, ale naopak vzájemnou spolupráci a podporu.


Studium probíhá 4 vyučovací hodiny denně od 9.30 do 12.45 hod, pondělí až pátek, s 15 minutovou přestávkou.

Studium je koncipováno jako příprava ke zkouškám Cambridge - KET, PET, FCE, CAE (složení zkoušky není povinné a její cena není součástí kurzovného!), vstupní úrovně jsou úplní začátečníci, mírně pokročilí a středně pokročilí. Během studia jsou probrány dvě sady učebnic (při zaplacení celého kurzovného je první učebnice zdarma). Při řádném studiu lze očekávat, že během školního roku dojde ke zvýšení jazykové úrovně o přibližně dvě úrovně.

Ve výuce se střídají kvalifikovaní a zkušení čeští a mezinárodní lektoři.

Jednoleté intenzivní studium je nejefektivnější a cenově nejvýhodnější studium cizího jazyku; za vyučovací hodinu (45 minut) u nás zaplatíte jen 30 až 36 Kč!

Počet studentů ve skupině: 9–18.

 

Zaměření a obsah studia

Termíny a ceny

Ukázkové lekce

Reference studentů


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close