Individuální jazykové kurzy

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

Veškerá individuální výuka je připravována našim klientům na míru. Zaměření výuky a stanovení konkrétních cílů probíhá při první konzultaci se zákazníkem, kdy se zároveň stanoví učební materiály.

Největší výhodou tohoto typu výuky je její časová flexibilita a velká efektivnost, kterou ocení především ti, kteří se potřebují posunout v jazyce za co nejkratší dobu nebo se potřebují zaměřit přímo na konkrétní oblast (např. účast na mezinárodní konferenci, prezentace produktu zahraničním klientům, konferenční hovor, atd.).

Individuální kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku.

Nabízené služby

vyučované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, ruština, čeština pro cizince

individuální přístup ke každému zákazníkovi

tým kvalifikovaných a zkušených profesionálních lektorů

jazykový audit

výuka v prostorách zákazníka nebo případně v prostorách jazykové školy

výuka v pracovní dny od 7.00 do 20.00 hodin, po předchozí domluvě je možné i v sobotu

demo lekce zdarma

Zaměření individuální jazykové výuky

všeobecný jazyk

oborové zaměření výuky

             - účetnictví a finančnictví

             - právo

             - marketing

             - obchodní administrativa

specializované (ESP)

 

Výše kurzovného závisí na časové náročnosti kurzu, specializaci kurzu, celkovém počtu hodin, dostupnosti místa konání kurzu atd.

 

ROZSAH STUDIA

Délku a rozsah studia určujete podle svých plánů a cílů. Ve všední dny vyučujeme od 7:00 do 20:00. Sobota je možná po dohodě.

 

VYUČOVACÍ METODY

Učíme komunikativní metodou, kdy centrem vyučovací hodiny je student, nikoliv pedagog. Z 80% je aktivita na vaší straně. Výklad lektora zabírá jen krátkou část hodiny, aby jste mohli nové znalosti procvičit co nejvíce v samotné výuce. Většinu hodiny jste nuceni hovořit daným jazykem.
 

HODNOCENÍ STUDIJNÍCH VÝSLEDKŮ

Pravidelně testujeme vaše pokroky ve všech oblastech studovaného jazyka – mluvení, poslech, slovní zásobu a gramatiku. Na základě výsledků a po ústní konzultaci upravujeme váš další studijní program. Tak můžeme zaručit, že zvládnete jazyk ve všech jeho aspektech a dosáhnete stanovených cílů.

 

KVALIFIKACE LEKTORŮ

Naši lektoři mají univerzitní jazykové vzdělání, mezinárodní certifikát CELTA nebo specializovaný kurz ELT Methodology pro komunikativní výuku angličtiny. Podle standard IHWO lektory také školíme, pravidelně hodnotíme jejich pedagogický přístup a podporujeme jejich profesní vývoj, což je podmínka pro působení na naší škole. Všichni lektoři pracující v IHWO procházejí náročným výběrovým řízením a následně metodologickými kurzy pro výuku cizího jazyka. Pro naši školu je to záruka kvality zahraničních lektorů.

 


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close