Přednosti ILC IH Brno

1.      Kvalita

Získáte tu nejvyšší kvalitu, kterou ILC International House Brno nabízí. Naší povinností je dodržovat pravidla a normy International House ve všech našich kurzech, ať už se jedná o výuku jazyka nebo školení učitelů.

 

2.      Zkušenost

Jako člen mezinárodní organizace International House čerpáme z více jak šedesátileté zkušenosti s výukou jazyků, vedením metodických kurzů pro učitele a řízením jazykových škol.

 

3.      Podpora a spolupráce

Naše škola má dobrou pověst v péči o klienty, jsme inovativní a zaměření zejména na uplatnění poznatků v praxi. Budeme s Vámi spolupracovat a zajistíme, aby kurz splňoval Vaše požadavky a prokázal vysokou úroveň.

 

4.      Pověst

Budete spolupracovat se školou, která je známá svým individuálním přístupem  ke studentům, která klade důraz na přátelskou atmosféru a vysokou kvalitu svých služeb. Každým rokem se k nám vracejí studenti či firmy, protože s námi mají dobrou zkušenost. Spousta nových studentů k nám přichází na osobní doporučení svých známých, kolegů, přátel, atd. , což je podle nás tím nejlepším důkazem, že jsou s námi naši studenti a klienti spokojeni.

 

5.      Lektoři

Budou Vás učit jedni z nejlepších učitelů v Brně. Věříme totiž, že škola je jen tak dobrá, jak jsou dobří její učitelé. Stejně jako se lektoři věnují Vám, tak my se věnujeme jim a investujeme do nich prostřednictvím interního vzdělávání a metodických kurzů a seminářů zaměřených na jejich další vzdělávání a rozvoj. Vybíráme si takové lektory, kteří rádi a s nadšením vyučují.

 

6.      Záruka kvality

Nabízíme vzdělávání, které je ověřeno českými a mezinárodními organizacemi. Naše jazykové kurzy a metodické kurzy pro učitele mají akreditaci MŠMT, Asociace jazykových škol ČR (AJŠ) a International House World Organisation (IHWO). Procházíme pravidelnými inspekcemi, které ověřují, zda zachováváme vysokou úroveň výuky a investujeme do budoucnosti školy.

 

7.      Dostupnost

Naši školu najdete v centru města - u Malinovského náměstí,  jsme 5 minut pěšky od ulice Česká či Hlavního nádraží.

 

8.      Globální síť

Stanete se součástí jedné z nejstarších a největších komunit studentů angličtiny na světě. ILC IH Brno je členem sítě s více než 160 kvalitními jazykovými institucemi v 60 zemích světa.  V loňském roce k nám například přijeli studenti z Dublinu na kurz IELTS, naši studenti se naopak zúčastnili kurzů v IH Newcastle a studenti z kurzů pro děti a mládež udržují korespondenci se svými vrstevníky z IH Porto v Portugalsku.

 

9.      Specializace učitelů

Budou vás vyučovat kvalifikovaní lektoři. Mnozí z našich lektorů jsou odborníky na specifické oblasti angličtiny, působí také jako školitelé (metodici), zkoušející při ústní části Cambridgeských zkoušek a prezentují na konferencích v České republice  i v zahraničí.

 

10.  Atmosféra

Ve škole Vás jistě velmi potěší uvolněná a přátelská atmosféra. Vstupní pohovor slouží jako vodítko při nalezení vhodného kurzu pro Vás z hlediska Vaší pokročilosti a osobnosti.

Počet studentů ve třídách je omezen, což znamená, že máte možnost s učitelem přímo a často mluvit.

 

11.  Zkoušky

Pravděpodobnost úspěšného složení zkoušky bude vysoká díky schopnostem a usilovné práci našich lektorů a také díky jejich dlouholetým zkušenostem s přípravou studentů na zkoušky jako maturita nebo Cambridgeské zkoušky.

 

12.  Partnerství

Zúčastníte se kurzu, který je vždy podporován některou z následujících institucí: International House, AJŠ, OUP, Macmillan, CUP, Pearson-Longman, Bridge and Gate, British Council, Cambridge Examinations.

 

13.  Jak začít

Je to velmi snadné. Rozřazovací test, vstupní konzultace a náslechová hodina jsou zdarma a v naší rozsáhlé nabídce určitě najdete kurz, který Vám bude vyhovovat. Naučit se anglicky není snadné, proto se snažíme, aby bylo lehké s tím začít.

 

14.  Společenský program

Jako studenti ILC jste srdečně zváni na akce, které pořádáme. Nabízíme širokou škálu akcí, např. filmový klub, Quiz Night nebo zábavná odpoledne s aktivitami pro děti, a samozřejmě také školní večírky. Tyto akce organizují učitelé a účastní se jich, máte tedy možnost použít angličtinu v přirozených situacích během společenské konverzace - a to vše je také součástí kurzu!  

 

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close