Inspekce 2019

Inspekce IH Brno, listopad 2019

 

Hlavní body inspekce

V listopadu 2019 proběhla v ILC International House Brno třídenní inspekce, která kontrolovala fungování školy, výuku, zaměstnance a lektory, studenty i management školy. Další inspekce je naplánovaná na rok 2022. Zde jsou hlavní body z výsledků podzimní inspekce:

 

Zkušenosti klientů

IH Brno má mnoho silných stránek. Zvláštní pozornost při poskytování skvělé klientské zkušenosti bylo zjištěno, že:

  • Studenti těží z vynikající kvality výuky.
  • Management u mladých studentů je velmi dobrý. Škola používá metodu řízení třídy, která je rozdělena na dvě poloviny (červená -0 až 50 a zelená 50-100). Velmi efektivní při sebemotivaci a tlaku vrstevníků.
  • Týdenní intenzivní kurzy jsou poskytovány místním školám během ranních hodin „Projektového týdne“. Učitelé prezentují různé předměty dle zájmu nebo znalosti zábavnou formou, skupinovou prací, párováním atd. Ukázalo se, že je tato forma výuky u škol oblíbená.
  • Existuje organizovaná a efektivní struktura řízení a funkční IT systém.

 

V průzkumu klientů 98% uvedlo, že jim škola pomáhá v učení a ve znalostech postupují, a 89% uvedlo, že s nimi bylo zacházeno velmi spravedlivě a bez rozdílů.

 

Personální zkušenosti

Zvláštními přednostmi IH Brno v poskytování skvělých zkušeností se zaměstnanci byly:

  • Podpora a příprava, která je k dispozici novým učitelům, je na špičkové úrovni. Mimořádná pozorování, kurzy „nadace“ a existující forma mentorů dokládá, že tato škola má kvalitu učení za prioritu. Taková forma poradentství navíc umožňuje nejhladší zaučení pro nové učitele.
  • Rozsah kurzů podporovaných a propagovaných školou je důkazem, že si škola potrpí na důležitosti hodnot při rozvoji učitelů
  • Množství poskytování a kvalita všestranného profesního rozvoje je vynikající.
  • Učitelé zažívají pozorování a zpětnou vazbu od pozorovatelů (jiných lektorů) různých úrovní a zkušeností, které všichni přispívají ke zlepšení jejich výkonu.
  • Je důrazně doporučeno věnovat pozornost začlenění a rozmanitosti.

 

V průzkumu zaměstnanců 100% uvedlo, že pracovali v dobrém bezpečném prostředí, a 100% uvedlo, že mají dobře informované manažery, kteří jim při práci pomáhají.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close