E-learning

NET LANGUAGES

Net Languages (http://ilcbrno.netlanguages.com) je komplex e-learningových programů určený pro výuku cizích jazyků. Programy byly vytvořeny spoluprací naší partnerské školy International House Barcelona s Grupo Santillana (přední evropský vydavatel vzdělávacích materiálů) a s britskou Aston University.

 

Net Languages využívá v současné době několik set tisíc uživatelů na celém světě. Kurzy jsou určeny široké veřejnosti včetně dětí a také podnikům a institucím. Nejvýraznější pokroky v jazyce umožňují kombinované kurzy, které využívají e-learning s přímou výukou. Konzultace provádí mezinárodní tým zkušených a kvalifikovaných učitelů. Studenti mohou pro kontakt s učiteli využívat telefon (VoIP), e-mail, chat. Bližší informace o e-learningovém systému, volně přístupných ukázek jednotlivých kurzů a modulů a cen lze nalézt přímo na webu Net Languages.

 

VSTUP DO  NET LANGUAGES: ilcbrno.netlanguages.com

 

 DATA | pics | nl2019.png

  

KURZY S ONLINE ASISTENCÍ LEKTORA (PREMIUM)

ANGLIČTINA

General English - Premium (všeobecná angličtina)

Kurz je pod vedením lektora, který se studentem během kurzu komunikuje, opravuje jeho eseje, a pomáhá mu. Po ukončení každé lekce pak proběhne přes telefon (Skype, ...) nebo Internet tzv. tutorials. Hlavním cílem je procvičení mluvení s rodilým mluvčím a student také dostane feedback na svoji práci.

Je zde také možnost přikoupení dalších speaking tutorials.

Kurzy jsou nabízeny od falešných začátečníků (A1+) až po velmi pokročilé (C1) a v rámci kurzu jsou zahrnuty všechny složky jazyka, tj. gramatika, slovní zásoba, poslech, psaní, čtení, výslovnost,  mluvení a tutorials s lektorem.

Kurzy jsou koncipovány na 12 měsíců, ale zájemce si může koupit přístup na 6 měsíců – část A a část B.

English for Work - Premium (angličtina pro práci)

Studující má přiděleného svého lektora, který mu odpovídá na dotazy a dává feedback na jeho ústní a písemnou práci.

Tento modul obsahuje materiály na cca 20 – 25 hodin studia a lze si vybrat z následujících modulů: Meetings, Making Presentations, Telephoning, Writing, Negotiating and Selling, Banking and Finance, Staffing and Training, and Travelling. V rámci každého modulu se potom věnuje všem oblastem jazyka, tj. gramatice, poslechu, slovíčkům, psaní, čtení a mluvení v kontextu vybraného modulu. Jsou zde také Speaking tutorials, vždy jeden na modul. V případě zájmu, je samozřejmě možné přikoupit si další.

Kurz je k dispozici  na úrovni středně pokročilí (B1) a pokročilí (B2).

 

English for Doctors (angličtina pro lékaře)

Writing Practice (procvičování psaní)

IELTS Exam Preparation (příprava na IELTS)

FCE Exam Practice (příprava na FCE)

Methodology for Teachers (metodologie pro učitele)

 

ŠPANĚLŠTINA

General Spanish (všeobecná španělština)

Kurz je pod vedením lektora, který se studentem během kurzu komunikuje, opravuje jeho eseje, a pomáhá mu. Po ukončení každé lekce pak proběhne přes telefon (Skype, ...) nebo Internet tzv. tutorials. Hlavní cílem je procvičení mluvení s rodilým mluvčím a student také dostane feedback na svoji práci. Je zde také možnost přikoupení dalších speaking tutorials. Kurzy je nabízeny v pěti úrovních od falešných začátečníků (A1+)  až po pokročilé (B2) a v rámci kurzu jsou zahrnuty všechny složky jazyka, tj. gramatika, slovní zásoba, poslech, psaní, čtení, výslovnost,  mluvení a tutorials s lektorem. Kurz je koncipován na 12 měsíců, ale zájemce si může koupit přístup na 6 měsíců – část A a část B.

 

KURZY BEZ ASISTENCE LEKTORA (ESSENTIAL)

ANGLIČTINA

General English - Essential

Tyto kurzy se věnují všem oblastem jazyka jako kurzy s lektorem (poslech, psaní, gramatika, slovíčka, výslovnost, atd.), ale jsou určeny pro samostudium. Studenti se mohou zapsat na celoroční kurz (10 lekcí, cca 100 – 130 hodin materiálů) nebo na půl roku. I zde je možnost výběru z pokročilostí od A1/2 (falešní začátečníci) až po C1 (velmi pokročilí).

English for Work - Essential (angličtina pro práci)

Grammar Practice (procvičování gramatiky)

Vocabulary Practice (procvičování slovní zásoby)

Listening Practice (procvičování poslechu)

Pronunciation Practice (procvičování výslovnosti)

Writing Practice (procvičování psaní)

IELTS Exam Preparation (příprava na IELTS)

English for Very Young Learners (angličtina pro předškolní děti 4 - 6 let)

English for Kids (angličtina pro děti 8 - 12 let)

English for Teens (angličtina pro mládež 12 - 14 let)

 

ŠPANĚLŠTINA

Grammar Practice (procvičování gramatiky)

Vocabulary Practice (procvičování slovní zásoby)

Listening Practice (procvičování poslechu)

Spanish Verb Conjugator (skloňování sloves)

 

 

JAK KURZ KOUPIT

Pro objednání a zakoupení vhodného kurzu (modulu)  je nutné znát jazyk, zaměření, přibližnou úroveň a požadovanou délku licence. Pro otestování Vaší úrovně můžete využít tento online test (angličtina). Kurz je nutné objednat emailem (na info@ilcbrno.cz), platbu je možné provést v hotovosti v kanceláři školy nebo bankovním převodem (v Kč dle aktuálního kurzu z EUR). Po objednání a zaplacení kurzu Vám bude do druhého pracovního dne doručen e-mail s přístupovými informacemi a dalšími instrukcemi.

 


Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close