Obchodní angličtina

GFX | onlinepretest.jpg

GFX | kontaktujtenas.jpg

 

Kurzy obchodní angličtiny jsou určeny především pro ty, kteří používají nebo chtějí používat angličtinu ve svém zaměstnání.
Obchodní angličtina se zabývá běžnými situacemi obchodního jednání, kde je nutné dodržování určitých postupů, chování a formálních stereotypů.
Dodržování těchto základních pravidel chování v komunikaci s obchodními partnery je velmi důležité a může podstatným způsobem ovlivňovat průběh celého obchodního jednání a tím i konečný výsledek.
Základním cílem obchodních kurzů, které pořádá naše škola, je nejen seznámit studenty se základními modelovými situacemi, běžnými v obchodním světě, ale především je na ně připravit a natrénovat je.

Kurzy vás připraví na zkoušky Cambridge English: Business Certificates.
 
Jako doplněk můžeme nabídnout specializované moduly English for Work e-learningového systému Net Languages
MaximálnÍ počet studentů ve skupině je 10 (průměr je 5-8).
 
OBSAH KURZU:

pro asistenty a sekretářky - telefonická komunikace se zákazníky, obchodní korespondence, představování a seznamování, sjednávání obchodních schůzek, vyřizování cestovních formalit atd.

pro obchodníky, referenty - situace obchodního styku, korespondence, vedení jednání, prezentace atd.

pro top management - obchodní styk, korespondence, prezentace, obchodní jednání a vyjednávání, neformální dialogy - zájmy a koníčky, cestování, ekonomika, politika atd.

 
Přehled aktuálně vypsaných kurzů naleznete zde.

Zavřít
Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

Zanechejte nám prosím zprávu a my vám co nejrychleji odpovíme.
Close